Degustacijos

Sūrio Džiugas Degustacijos

 

surio degustacijos dziugas vilniujeSūrio DŽIUGAS abėcėlė (vaikams)

Ragausime 36, 24, 18 ir 12 mėnesių brandintą kietąjį sūrį DŽIUGAS® su obuoliais, vynuogėmis, riešutais. Jaunieji degustatoriai sužinos, iš ko ir kaip lietuviškas kietasis sūris gaminamas, kokia medžiaga, slypinti jame, ypač naudinga vaikams ir jų tėveliams, taip pat gausybę kitų faktų ir įdomybių. Gardžiuosimės karameliniais skanėstais, saldainiais, net ledais su sūriu DŽIUGAS®. O kur dar įvairūs žaidimai ir užduotys! Naudodamiesi daug kam negirdėtais skonio žemėlapiais, mokysimės rasti įvairaus brandinimo sūrio skonio skirtumus. Papasakosime ir legendą apie Žemaitijos sostinės įkūrėją milžiną Džiugą, bei jo nuveiktus žygdarbius, bei kodėl jo vardu kietasis sūris pavadintas. Trukmė ~1 val.

Degustacijos kaina:  50€ / 15 asm. grupei

Didesnei grupei skaičiuojamas mokestis už kiekvieną papildomą degustacijos dalyvį – 2,5 € / asm.

 

DŽIUGAS – draugijos sūris

Ragausime 48, 36, 24, 18 ir 12 mėnesių brandintą kietąjį sūrį DŽIUGAS® ir ieškosime išskirtinių derinių su įvairiausiais pagardais: medumi, riešutais, vynuogėmis, kriaušėmis, obuoliais, džemu. Gerai draugijai tiks ir firminio vyno DŽIUGAS® taurė. Patys įsitikinsite įvairaus brandinimo sūrio skonio subtilybėmis, nes net ma-žas gabalėlis pamalonina gomurį pikantišku stiprumu, lengvu aitrumu ir maloniai sutraška subtiliais kalcio kristalėliais. Laikas neprailgs degustuojant ir kalbantis apie sūrio naudą, vartojimo kultūros istoriją ir naujausias tendencijas, atskleisime daugybę paslapčių ir krašto legendų, kurias žino tik DŽIUGAS®. Trukmė 1-1,5 val.

Degustacijos kaina:  100€ / 10 asm. grupei

Didesnei grupei skaičiuojamas mokestis už kiekvieną papildomą degustacijos dalyvį –  8 € / asm.

 

Sūrio DŽIUGAS skonio slėpiniai

Ragausime 48, 36, 24, 18 ir 12 mėnesių brandintą kietąjį sūrį DŽIUGAS®. Prie jo pateiksime puikių pagardų: medaus, įvairių riešutų, vynuogių, kriaušių, džemų, firminių saldainių, užtepėlių, krekerių, grissini duonos lazdelių su kietuoju sūriu DŽIUGAS® ir, žinoma, firminio vyno DŽIUGAS®. Sužinosite apie ilgą sūrio DŽIUGAS® brandinimo kelią ir su kaupu atperkančius rezultatus, kurie džiugina net didžiausius mūsų šalies ir pasaulio gurmanus. Su sūriu DŽIUGAS® patiekalai tampa tiesiog skanesni, nes kietasis sūris vienas iš nedaugelio turi penktąjį – umaminį – skonį, žemaitiško sūrio nauda organizmui – tarsi neišsenkantis sveikatos ir energijos šaltinis. Graži krašto legenda apie Žemaitijos sostinės įkūrėją Džiugą Jums atskleis sūrio vardo sąsajas su mitologiniu galiūnu. Trukmė 1-1,5 val.

Degustacijos kaina:  130€ / 10 asm. grupei

Didesnei grupei skaičiuojamas mokestis už kiekvieną papildomą degustacijos dalyvį – 11€ / asm.

 

Sūrio „Džiugas“ degustacija su vynu

Šios degustacijos metu sūris ir vynas prabyla viena kalba! O įvairūs pagardai suteikia žaismingumo kiekvienai sūrio brandai. Tai puiki proga praleisti laiką su šeima, draugų ar kolegų kompanija mėgaujantis išskirtiniais skoniais.

Degustacijos metu ragaujami 48, 36, 24, 18 ir 12 mėnesių brandinti kietieji sūriai „Džiugas“ ir ieškoma išskirtinių derinių su įvairiausiais pagardais: medumi, riešutais, vynuogėmis, kriaušėmis, obuoliais, džemu. Na o gerai draugijai, žinoma, puikiai tiks ir firminio vyno „Džiugas“ taurė!

Atvykusieji įsitikins įvairaus brandinimo sūrio skonio subtilybėmis, nes net mažas gabalėlis šio sūrio pamalonina gomurį pikantišku stiprumu, lengvu aitrumu ir maloniai sutraška subtiliais kalcio kristalėliais. Laikas neprailgs degustuojant ir kalbantis apie sūrio naudą, vartojimo kultūros istoriją ir naujausias tendencijas.

Dovanokite skonio ir sūrio istorijos paslaptis, kurias žino tik „Džiugas“!

Įsigykite „Gera dovana“ dovanų čekį:
mazas gera dovana

DALYVAVIMAS TIK SU IŠANKSTINE REGISTRACIJA

Registracija ir informacija:

VILNIUS TELŠIAI KLAIPĖDA
Greta Šatkauskaitė Živilė Kovieraitė Valdemara Butkevičienė
Telefonu: +370 616 46 984 Telefonu: +370 626 90 953 Telefonu: +370 626 07559
El-paštu: g.satkauskaite@ciamarket.lt El-paštu: z.kovieraite@ciamarket.lt El-paštu: v.butkeviciene@ciamarket.lt

 


Jūsų
krepšelis
  • Cart